A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

До уваги землевласників!

Дата: 06.05.2020 13:21
Кількість переглядів: 115

ШАНОВНИЙ ЗЕМЛЕВЛАСНИК ! Якщо Ваші землі розташовані на меліорованих сільгоспугіддях, наше управління, маючи на озброєнні спеціальні технічні засоби, фахівців та значний досвід роботи по експлуатації меліоративних систем, може виконати за попередньою домовленістю наступні роботи: проектно-пошукові роботи на внутрішньогосподарській мережі каналів та споруд; виготовлення виконавчої документації на ремонт споруд і каналів; механізовані земляні роботи по очистці каналів від наносів, розрівнюванні кавальєрів ґрунту; вирубування чагарників на каналах тощо; ремонт гідротехнічних споруд і каналів; ремонт колекторно-дренажної мережі, що дасть змогу усунути місцеві підтоплення земельних ділянок; регулювання водно-повітряного режиму в прикореневому шарі ґрунту. Слід пам’ятати, що створення оптимального водно-повітряного режиму в прикореневому шарі ґрунту – запорука отримання високого врожаю сільськогосподарських культур. В питаннях співпраці звертайтесь за адресою: Житомирська обл., смт Пулини, вул. Михайла Грушевського, 12; тел. (04131) 32386.

ПЕРЕЛІК
платних послуг, які надаються Пулинським МУВГ

на замовлення юридичних і фізичних осіб,

відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1101

1. Обстеження господарських об'єктів та обладнання з наданням рекомендацій стосовно розроблення заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу вод.

2. Підготовка та видача юридичним і фізичним особам в установленому порядку технічних умов на проведення інженерних робіт на землях водного фонду та об'єктах меліоративних систем.

3. Надання рекомендацій щодо поліпшення стану водних об'єктів, осушуваних земель з прилеглими територіями.

4. Видача розрахунків та рекомендацій з питань визначення ступеня впливу на водні об'єкти проектованих споруд.

5. Технічне обслуговування, догляд і експлуатація внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд, систем дренажу, водойм.

6. Інженерні вишукування, проведення проектних та топографо-геодезичних робіт, складання проектно-кошторисної документації на реконструкцію осушувальних систем, водойм, проведення ремонтних, протиповеневих, культуртехнічних, планувальних робіт.

7. Будівництво ставків та водойм, гідротехнічних і протиповеневих споруд, проведення днопоглиблювальних робіт.

8. Регулювання водного режиму на осушувально-зволожувальних системах.

9. Послуги, пов'язані з ремонтом машин і механізмів, виконанням робіт ремонтно-механічними, деревообробними майстернями, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Пулинського МУВГ.

10. Послуги, пов'язані з виконанням земляних робіт.


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень