A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

Можливі рішення проблеми збереження водних ресурсів

Дата: 15.03.2020 15:40
Кількість переглядів: 61

  • Охорона цінних природних територій - створення заповідників - природні системи забезпечують природне очищення і збагачення води. WWF брав участь у створенні "Ужанського" НПП, а також підтримує інші природні території України.
  • Відновлення річок і плавнів. Останні дуже важливі, адже вони діють як природний фільтр, допомагаючи очищенню водойм. Крім того, плавні є «дитсадками» для багатьох промислових видів риб та інших цінних видів тварин і рослин. WWF в Україні реалізував два серйозні проекти – відновив до природного стату острови Єрмаков і  Малий Татару на Дунаї, збільшивши таким чином площу здорових плавнів.
  • Гарне очищення стічної води в промисловості і в побуті (сучасні фільтри, забір води нижче точки скидання зобов'язує промисловість добре очищати стічні води).
  • Висадка дерев і охорона лісів. Дерева та інші рослини сприяють очищенню води, підвищують випаровування, є природним захистом від паводків, так як поглинають частину води, яка випадає з опадами. WWF в Україні з ТМ «Моршинська» запустили програму «Разом за природу» з метою збереження Карпатських лісів, покращення стану води та повітря тощо. Взагалі, охорона лісів - один із профільних напрямків нашої роботи в країні.
  • Зменшення водокористування у промисловості та сільському господарстві. WWF в Україні працював із заводом «Сармат» для зменшення Водного сліду продуктів заводу.
  • Зменшення Водного сліду людей шляхом більш раціонального використання води і зменшення споживання, особливо в розвинених країнах. WWF проводить активну освітню роботу, наприклад, Водний тур, що пройшов в Україні і інших країнах Європи.
  • Зменшення споживання продуктів, на виробництво кожного з яких витрачається вода і енергія - зменшення Водного сліду країн.
  • Використання безфосфатних миючих засобів, тому що фосфати викликають цвітіння водойм і, як наслідок, замори риби.


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень