A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

XVII МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2019

Дата: 06.11.2019 10:15
Кількість переглядів: 106

5 листопада в м. Києві розпочав свою роботу XVII МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE – 2019. 
В роботі виставки взяли участь керівники водних господарств Житомирської області, зокрема Кучер В. А.- начальник Пулинського МУВГ.
AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.
Будучи єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для професіоналів водної галузі, виставка AQUA UKRAINE гостинно збирає під дахом МВЦ найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги, і щорічно стає майданчиком для дискусій серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.
Водний Форум AQUA UKRAINE традиційно проводиться в складі міжнародної спеціалізованої виставки та ряду науково практичних конференцій і семінарів. Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації «Питна вода України».

Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE - це широкий асортимент вітчизняної та зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій і матеріалів, які використовуються у сфері водопостачання та водовідведення, у водопідготовці, обробці води і стоків, включаючи промисловий, комунальний і побутовий аспекти цієї тематики.
Водну виставку AQUA UKRAINE гармонійно доповнює програма науково практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних водних питань, таких як водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, питна, бутильована вода, інженерні мережі, насосне обладнання, стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно правова база та гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, реформування житлово комунального господарства України та поліпшення надаваних населенню житлово комунальних послуг.
Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово комунального господарства» (організатор: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово комунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно каналізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами тощо.
Традиційно, в рамках Конгресу проходять заходи, присвячені актуальним питанням водного сектору:
- Міжнародна конференція «Комплексне вирішення проблем питного водозабезпечення, очистки стічних вод та утилізації осадів».
(Організатори: Міністерство розвитку громад та територій України, Асоціація «Питна Вода України», Асоціація «Укрводоканалекологія»).  
- Національний діалог з водної політики.
(Організатори: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Державне агентство водних ресурсів України, проект ЄС «Водна ініціатива плюс»). 

(Публікація за матеріалами ДЕРЖВОДАГЕНТСТВА)


 


« повернутися

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень