A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

Новини

Сучасність – це діджитал

І водний сектор не виняток, ми теж діджиталізуємо нашу сферу, хочемо стати ближчими, зручнішими та зрозумілішими для суспільства. Над цим працює ціла когорта #сучасних_водних_менеджерів. Вони щодня, як мурахи, крихта за крихтою збирають дані і з ІТ-фахівцями та проєктними організаціями створюють для вас нові цікаві та корисні продукти. Вже маємо для вас сучасні портали із даними про якість води, про річкові басейни України та дозвільні процедури Агентства. І це лише початок, бо сучасні водні менеджери крок за кроком оцифровують дані для вас… Підписуйтеся на телеграм-канал #Держводагентства: https://t.me/davr_telegram

10:56 02.06.2020

Цифрова трансформація водного сектору продовжується

Вже скоро, водокористувачі матимуть можливість подавати звіти з водокористування (за формою № 2ТП-водгосп (річна) онлайн із особистого кабінету у режимі 24/7. Ця послуга незабаром запрацює на Порталі електронних послуг Держводагентства: https://e-services.davr.gov.ua/

11:37 29.05.2020

Доглядові роботи на території управління

Весняна дощова погода сприятлива для швидкого росту рослинності.  Для підтримання естетичного вигляду території Пулинського міжрайонного управління водного господарства працівниками регулярно проводиться скошування трави за допомогою мотокіс. На фото Соловйов С. В. проводить упорядкування зеленої (паркової) зони території управління.

09:23 27.05.2020

23 травня, в День Героїв - вшануй звитяжців які віддали своє життя в боротьбі за державну незалежність і територіальну цілісність України!

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України. В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та вшанувальні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято. Молитвою, добрим словом, маємо згадати кожного Героя, який віддав життя захищаючи рідну землю. Герої не вмирають!

13:30 23.05.2020

Михайло Хорєв: «Водокористувачі мають дотримуватися встановлених лімітів забору води та ощадливо її використовувати – це забезпечить уникнення дефіциту водних ресурсів для основних секторів економіки України»

22 травня Михайло Хорєв на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформував про заходи Держводагентства щодо водозабезпечення населення та базових секторів України у літній період 2020 року. Зокрема, наголосив, що #Держводагентством, враховуючи низьку поточну водність річок, вжито необхідні заходи для забезпечення населення та секторів економіки водними ресурсами протягом літнього періоду. «Для уникнення дефіциту водних ресурсів встановлено оптимальні режими роботи водних об’єктів. Це ті узгоджені «правила гри» з водокористувачами для збалансованого водокористування в умовах маловоддя», - зазначив Михайло Хорєв. Зокрема, проінформував про стан наповнення дніпровських та Дністровського водосховищ, водосховищ у басейні Південного Бугу, Сіверського Дінця, Приазов’я та Придунайських водосховищ тощо. Зазначимо, що у цілому наповнення водосховищ дозволяє забезпечити в повній мірі водні потреби українців. І не лише пріоритетні – питні та побутові потреби населення, а і ті, які сприятимуть забезпеченню продовольчої безпеки країни – потреби зрошення. Залишається складною ситуація на р. Тетерів із наповненням водою водосховищ Відсічне та Денишівське, які є джерелами водопостачання міста Житомир. Для покращення цієї ситуації водогосподарськими організаціями забезпечено скиди води з вищерозташованих штучних водних об’єктів, однак це не вирішило проблему в цілому. Щодо режимів роботи дніпровських водосховищ, то на травень встановлені обмеження об’ємів води, що пропускаються через турбіни Кременчуцької ГЕС. Узгоджене рішення відповідає статті 45 Водного кодексу України щодо пріоритетності використання води для питних і побутових потреб населення у період маловоддя. Крім того, Михайло Хорєв розповів, що Держводагентством підготовлено стратегічні документи для моделювання водного дефіциту – водогосподарські баланси, які дають можливість оцінити та виявити, які саме території матимуть водний дефіцит. Також, при Держводагентстві розпочала роботу експертна група із розробки стратегічних напрямів збереження водності в умовах маловоддя, яка займатиметься розробкою стратегічних напрямів збереження водності в умовах маловоддя. У результаті засідання, Держводагентству доручено і надалі забезпечувати неухильне дотримання узгоджених режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем, а у разі погіршення подальшого зниження водності, оперативно коригувати режими роботи водосховищ та водогосподарських систем з урахуванням прогнозу водності, та у разі необхідності вжити заходів щодо обмеження прав водокористувачів або зміни умов водокористування відповідно до статті 45 Водного кодексу України.

16:45 22.05.2020

21 травня - День вишиванки. Це свято кожного з нас

Вишиванка – українська національна одіж, яка не тільки оберігає від зла та хвороб, а визнана одним із найкрасивіших національних аксесуарів. Традиційно День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Таким чином, у 2020 році це свято відзначатимемо 21 травня. Історія появи Дня вишиванки: свято зародилося як студентська ініціатива. Ідею акції у 2006 році запропонувала на той момент студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Леся Воронюк. Дівчина запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Її підтримали інші студенти та викладачі й одяглися відповідно. Цікаві факти про вишиванки: у 2019 році щонайменше 30% українців одягнуло вишиванки 16 травня (в День вишиванки); день вишиванки - це молоде та не офіційне свято. До сьогоднішнього дня немає законодавчого закріплення щодо його відзначення; у вишиванці не може бути не оздоблених кінців. Замисел такої одіжі, щоб вишивані узори завадили всьому лихому вчіпитися до людини; в давнину чорні вишиванки носили лише чоловіки; основоположник моди на вишиванки у діловому стилі Іван Франко; дівчата дарували вишиванки хлопцям в знак залицянь, а заручини, або великі свята; в кожному із регіонів України узори та колір вишиванок відрізняються. Найпоширеніший колір вишиванки – білий, хоча вони існують найрізноманітніших кольорів та відтінків; здавна лише дівчата вишивали вишиванки; на виготовлення декотрих вишиванок йде близько 3 років; дедалі більше заручених пар обирають на весілля вишиванки, або елементи вишиванок на весільному вбранні; більшовики у 17-20 роках розстрілювали та катували людей, які ходили у вишиванках (після Першого зимового походу Ленін був змушений змінити тактику на тимчасове прийняття української культури); вишиванка стала трендом для політиків – в кожного політика ви знайдете світлину у вишиванці, - це обов’язковий атрибут «зближення» із народом; вишиванка – це зв’язок тисячоліть, в ній «зашифровано генетичний код».

08:55 21.05.2020

Окоска території управління за допомогою роторної косарки

Зкошування трави проводиться з метою благоустрою та покращення естетичного вигляду території управління. Дану роботу виконує тракторист Кравченко В. А. на тракторі «Беларус-920» за допомогою косарки Wirax Z-069.

14:32 20.05.2020

День Європи в Україні

Сьогодні українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Слово "Європа" для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі. У 1887 році в Закарпатті (яке тоді перебувало у складі Австро-Угорщини) у Верхнетісянській улоговині на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи. Координати цього географічного центру Європи: 47 ° 563" північної широти і 24 ° 1130" східної довготи. З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана. 9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи». В 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

13:59 16.05.2020

Попередження нещасних випадків на водних об’єктах Пулинського МУВГ

З метою попередження та недопущення нещасних випадків на водних об’єктах меліоративних систем Пулинського МУВГ, у зв’язку з початком її інтенсивної роботи – де проводяться меліоративні, будівельні, гідротехнічні роботи, а також експлуатуються інженерні, мостові споруди. В управлінні: проведені позапланові інструктажі з працівниками Пулинського міжрайонного управління водного господарства щодо заборони купання в необладнаних для цього місцях та недопущення купання інших осіб на водогосподарських об’єктах; посилений контроль та підвищено персональну відповідальність кожного працівника за додержанням вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці при організації робіт на об’єктах меліоративних систем Пулинського МУВГ; встановленні додаткові застережні та заборонні написи на руслових гідротехнічних спорудах, бетонному кріпленні каналів щодо небезпеки та заборони купання. На фото водні об’єкти Романівської ЕД Пулинського міжрайонного управління водного господарства.

15:39 15.05.2020

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень