A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

Гідрометрія


Гідрометричні спостереження на меліорованих землях


Пулинського МУВГ включають спостереження за рівнями ґрунтових вод та проведення замірів рівнів і витрат води на водомірних постах.


Спостереження за рівнями ґрунтових вод на осушувальній мережі


Для вивчення впливу осушувальних каналів на прилеглу територію влаштовують гідромеліоративні створи. Кожен гідромеліоративний створ має паспорт, в якому вказують місцезнаходження створу, порядковий номер, дата його організації, довжина, прив’язка до реперів та їх відмітки. До паспорту прикладається план-схема розташування створу та продольний профіль з нанесенням свердловин, каналів та реперів.

Спостереження за рівнями ґрунтових вод у вегетаційний період (з березня по вересень) проводять 6 раз в місяць, кожного 5,10,15,20,25 та 30 числа, а в зимовий період 3 рази в місяць, кожного 10,20,30 числа. Після накопичення матеріалів спостережень за рівнями ґрунтових вод за декілька років робляться висновки про ефективність дії осушувальної мережі та окремих каналів.

В управлінні налічується 160 спостережних свердловин. За 2018 рік проведено 12000 замірів.


Спостереження на водомірних постах


В Пулинському МУВГ облаштовано 20 водомірних постів у т.ч. 1 у поточному році. Із них 14 водомірних постів знаходяться на осушувальній мережі, 6 на водоймах та річках.

Кожен водомірний пост має паспорт. Він є основним документом, у якому фіксуються усі відомості про пост: дата встановлення, строки спостережень, відмітки реперів, прилади та пристрої посту та всі зміни, які відбуваються в обладнанні.


Управління інфраструктурою


http://chmuvg.gov.ua/img/works/gidrometria2.jpg

Спостереження за зміною рівнів води на водомірних постах ведуться щодня один раз на добу, зимою один раз у 5 днів, а під час паводків 2-3 рази на добу.

У 2018 році було проведено замірів: на гідропостах - 684; на свердловинах - 12000. Відібрано проб грунту на вологість - 405. Проведено ремонт 19 діючих гідропостів.

Ці спостереження ведуться в Пулинському МУВГ на рейкових постах та фіксованому руслі.


 

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень