A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Пулинське міжрайонне
управління водного господарства
Державне агентство водних ресурсів України
Басейнове управління водних ресурсів річки Прип`ять

Дні водних ресурсів та довкілля

В Пулинському районі проведена акція до Міжнародного дня чистих берегів (підсумки)

15 вересня 2019 року по всій Україні  відбулася масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Захід проводився  за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Державним агентством водних ресурсів України, спільно з проектом ЄС «Водна ініціатива + для східного   партнерства» та Програми розвитку ООН. Міжнародний день чистих берегів традиційно проводиться по всьому світу одночасно з Всесвітнім днем прибирання.  Цього дня мільйони людей в більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок,  морів та океанів.  До даної екологічної акції долучилися й працівники Пулинського МУВГ й звернулися із закликом приєднатися до оголошеного в Україні челенджу й іншіх працівників державних установ, вихованців навчальних закладів, мешканців району. Челендж під девізом: " Я прибрав - твоя черга - 2: змінимо майбутнє разом" проходив у районі з 13 по 17 вересня.

09:24 19.09.2019

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

Працівники управління прийняли участь в проведенні  Дня благоустрою в рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Здійснені заходи по впорядкуванню території поблизу каналу МК -1  Великолугівської осушувальної системи с. Андріївка   (біля траси Київ - Чоп).

14:40 15.04.2019

Челендж #trashtag

Пулинське міжрайонне управління водного господарства приєдналось до нового челенджу #trashtag та ділиться своїми фото прибирання біля водойми за межами населеного пункту с. Слобідка.

14:39 22.03.2019

Дні водних ресурсів та довкілля 2019 рік

Враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами , а також обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, з метою поліпшення екологічної освіти, виховання дітей і молоді проведена просвітницько - роз’яснювальна робота, яка спрямована на звернення уваги з питань раціонального використання та охорони водних ресурсів, поліпшення стану джерел, річок і водойм.

14:38 15.03.2019

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень